Čakrový systém domova – vysokovibrační transformační péče pro váš domov

Váš domov je váš přístav a máte ho rádi. Ladíte a doplňujete ho intuitivně nebo podle doporučení odborníků tak, aby vám i členům vaší domácnosti bylo doma co nejlíp. 

A co se na něj podívat ještě trošku jinak? Jako na živoucí organismus. Jako na partnera všech, kdo v něm zakotví na delší či kratší čas. 

Domov má svá energetická centra stejně jako naše tělo. Pokud je zavnímáte a začnete s nimi při všem, co doma děláte, počítat, začnou se dít malé či větší zázraky. Odchází únava, neshody, mrzutosti, nechutenství, nespavost. Cítíte se radostněji a z té radosti se uzdravujete vy i vaše vztahy. 

Pojďte si se mnou uzdravit svůj domov! 

11 800 

Čakrový systém domova – 7 klíčů harmonie

9.5.- 29.5.2022 

 

Čakrový systém domova je unikátní vysokovibrační transformační péče pro váš domov od Olgy Buškové.  Otevře a rozzáří důležitá energetická centra v celém prostoru, a tím dochází k  ozdravení domova pro všechny členy domácnosti. 

Domov má čakry jako naše tělo. Jsou to energetická centra, kterými proudí životní energie. Pokud je některé z nich zablokované, nemůže energie v prostoru volně proudit, což vytváří nerovnováhu a následně vede k fyzickým, emocionálním a duševním zdravotním problémům všech, kteří se v prostoru vyskytují.  

 

Co program obsahuje: 

  • Za 21 dní spolu otevřeme, vyčistíme a stabilizujeme 7 čakrových center domova
  • Denní úkoly formou krátkých videí a textů, 3x živé vysílání do skupiny v průběhu 21 dní, podporu Olgy Buškové ve skupině po celou dobu programu
  • SOS pomoc – 7 klíčů harmonie ve formátu PDF
  • Individuální konzultace od Olgy Buškové vaší jedné místnosti dle fotografie
  • Neomezený přístup k materiálům z pětidenního kurzu Bydlete s Olgou

Program je více o AHA momentech než o náročné práci. Je o vědomé práci s prostorem. Je hravý. Je velmi praktický a jednoduše proveditelný. Zabere vám pár minut denně a zlepšení pocítíte hned

 

     BONUS

  • 7x Theta meditací od Míly Miškaříkové k jednotlivým čakrám domova, které jsou speciálně vytvořeny pro tento program.

Míla Miškaříková je průvodkyně hladinou theta a vedenými meditacemi. Miluje práci s vnitřním světem, který k ní promlouvá od malička. Její Theta meditace dokáží nastavovat, ukotvovat a aktivovat témata spojená s jednotlivými čakrami.  

Plná cena: 11 800,- s DPH

 

Pro koho program není určen? 

Pro ty, kteří necítí potřebu domova. 

Pro ty, kteří si nechtějí vytvářet vědomý životní prostor. 

Pro ty, kteří netvoří vědomě své prostředí, nechávají to na ostatních.

Pro ty, kteří nepotřebují ladit a tančit životem vědomě a s lehkostí. 

Reference