Domov jako talíř

Domov je místo, kde bydlí srdce. Také se říká, že láska prochází žaludkem. Kniha Domov jako talíř je tak trochu jiná kniha o bydlení. Je psaná jako kuchařka, ale nejde o jídlo. Jedná se o takový návod, kde ubrat, čeho dát špetku a čeho více do jednotlivých místností, aby vám domov chutnal.

Není to u vás úplně ono? Přijměte jednoduché a věcné rady, jak udělat z bytu či domku funkční, útulný a harmonický domov.

Na českém trhu mi chyběla kniha, která by jednoduchou a logickou formou ukázala, jak je možné snadno a prakticky vytvořit domácí útulno.

Rozhodla jsem se tedy takového zábavného a užitečného průvodce domovem sama napsat.

Knihu dostanete  s podpisem autorky.

350 

CO JE DOMA, TO SE PODLE FENG SHUI POČÍTÁ

Dávám si pozor, jaké emoce a věci nosím domů, protože potom tam s nimi musím bydlet.

Budu ráda, když si na to dáte pozor i vy a bydlení si vychutnáte.

ZAKOUSNĚTE SE DO UKÁZKY Z KAPITOLY VSTUPNÍ PROSTORY

“Na věšáku by měly viset pouze kabáty a bundy, které zrovna nosíte. Ostatní schovejte do skříně či šatny. Prostor potřebuje dýchat, proto by háčky neměly být přeplněné. Je dobré věšáky průběžně prohlížet a kontrolovat, zda na nich nevisí něco, co na nich viset nemá – pokud ano, šup s tím do skříně! Pozor na zrcadlo umístěné naproti věšáku, počet an něm odložených věcí se tak zdvojnásobuje a prostor se zbytečně zahlcuje. Věšák pro děti by měl být ve výšce, kam samy dosáhnou bez pomoci dospělých.”

KNIHU OCHUTNALA EVA PAPEŠOVÁ:

„Kniha Domov jako talíř je přehlednou kuchařkou, která se v pár bodech věnuje každému pokoji v domě. Autorka nezapomněla ani na úklidovou místnost nebo spíž, které opomíjí i obsáhlejší publikace. Rady vycházejí z principu Feng-shui, ale zbytečně čtenáře nezavalují složitostmi. Moc se mi líbí přehlednost, grafika i nápad s přirovnáním pokojů k jídlu.“

Hmotnost 0,360 kg
Rozměry 21 × 21 × 1 cm