Harmonická sada pro očistu domova

Balení osahuje:

Přírodní osvěžovač vzduchu s vůni citrusu, máty a rozmarýnu, který dezinfikuje vzduch a vytvoří svěží vánek radosti. | 100 mll

Vykuřovadlo Bílá šalvěj, který zbaví váš domov negativní energie | délka 10 cm

Křišťál do okna, který k vám domů nastěhuje duhu díky slunečním paprskům | velikost 50 mm

779 

Přírodní osvěžovač vzduchu

Přírodní esenciální sprej určený k očistě, osvěžení a harmonizaci prostoru. Vytvořte si voňavý prostor a vyčistěte energii v místnosti směsí přírodních čistých éterických olejů.  Pozvěte do místnosti svěží vánek radosti. Vůně vám navodí pozitivní atmosféru. Přírodně desinfikuje vzduch.

Citrón – pročistí prostor od negativní energie, je symbolem hojnosti. | Rozmarýn – aktivuje prostor, rozhýbe stagnace. |Máta – osvěží prostor i vaši mysl pro kreativitu.

Vyrobeno s láskou o novoluní pro domovy,

Složení: destilovaná voda, potravinářský líh, 100% éterickéoleje.

Esence radosti | Tady bydlí radost collection | 100 ml

 

Vykuřovadlo Bílá šalvěj 

Bílá šalvěj čistí prostor, myšlenky, auru a je blahodárný i pro duši. Je považována za jednu z nejposvátnějších bylin vůbec. Může bydlet i u vás doma, kam vnese klid a mír a očistí prostor od negativní energie.

Vykuřovací svazky už používali severoameričtí Indiáni ve svých šamanských rituálech. Vonný kouř může člověku pozvednout náladu.

Použití:  Zapalte svazek šalvěje a nechte rozhořet. Následně sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořící podložce nebo ve směru hodinových ručiček obejděte prostor, který chcete očistit od negativní energie. Nasměřujete-li kouř k sobě, čistíte svou mysl od negativních myšlenek.

Svazek je možné používat opakovaně.

Balení obsahuje 1 svazek šalvěje bílé. Délka je cca 10cm.

 

Křišťál do okna velikosti M – 55 cm

Křišťály jsou mocnými pomocníky. Vylepšují, zpomalují, vyrovnávají a stabilizují energie v prostoru.  Křišťálová koule s broušenými ploškami je symbolem dokonalosti a čistoty. Kulatý tvar vnáší do prostoru jemnou ženskou energii, radost a něhu.

Hmotnost 0,100 kg
Rozměry 10 × 5 × 5 cm