Jarní balíček pro vás a váš domov

Balení osahuje:

Přírodní osvěžovač vzduchu s vůni citrusu, máty a rozmarýnu, který dezinfikuje vzduch a vytvoří svěží vánek radosti. | 100 mll

Vykuřovadlo Bílá šalvěj, který zbaví váš domov negativní energie | délka 10 cm

Diář plný radosti, do kterého můžete nastěhovat kdykoli radost během celého roku

 

800 

Přírodní osvěžovač vzduchu

Přírodní esenciální sprej určený k očistě, osvěžení a harmonizaci prostoru. Vytvořte si voňavý prostor a vyčistěte energii v místnosti směsí přírodních čistých éterických olejů.  Pozvěte do místnosti svěží vánek radosti. Vůně vám navodí pozitivní atmosféru. Přírodně desinfikuje vzduch.

Citrón – pročistí prostor od negativní energie, je symbolem hojnosti. | Rozmarýn – aktivuje prostor, rozhýbe stagnace. |Máta – osvěží prostor i vaši mysl pro kreativitu.

Vyrobeno s láskou o novoluní pro domovy,

Složení: destilovaná voda, potravinářský líh, 100% éterickéoleje.

Esence radosti | Tady bydlí radost collection | 100 ml

 

Vykuřovadlo Bílá šalvěj 

Bílá šalvěj čistí prostor, myšlenky, auru a je blahodárný i pro duši. Je považována za jednu z nejposvátnějších bylin vůbec. Může bydlet i u vás doma, kam vnese klid a mír a očistí prostor od negativní energie.

Vykuřovací svazky už používali severoameričtí Indiáni ve svých šamanských rituálech. Vonný kouř může člověku pozvednout náladu.

Použití:  Zapalte svazek šalvěje a nechte rozhořet. Následně sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořící podložce nebo ve směru hodinových ručiček obejděte prostor, který chcete očistit od negativní energie. Nasměřujete-li kouř k sobě, čistíte svou mysl od negativních myšlenek.

Svazek je možné používat opakovaně.

Balení obsahuje 1 svazek šalvěje bílé. Délka je cca 10cm.

 

Diář plný radosti

Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte. Pojďte objevovat jedinečnost každého měsíce, každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zajímavosti o každém měsíci, pranostiky, a hlavně doporučení a rady specialistky na harmonický prostor Olgy Buškové. Diář není datovaný, takže začít můžete kdykoliv!

Hmotnost 0.100 kg
Rozměry 10 × 5 × 5 cm