TAJNÁ NABÍDKA – ODHALENÍ

Čakrový systém domova

Unikátní vysokovibrační transformační péče pro váš domov. 

Otevře a rozzáří důležitá energetická centra v celém prostoru, a tím dochází k  ozdravení domova pro všechny členy domácnosti. 

Domov má čakry jako naše tělo. Jsou to energetická centra, kterými proudí životní energie. Pokud je některé z nich zablokované, nemůže energie v prostoru volně proudit, což vytváří nerovnováhu a následně vede k fyzickým, emocionálním a duševním zdravotním problémům všech, kteří se v prostoru vyskytují.  

Co program obsahuje: 

  • otevřeme, vyčistíme a stabilizujeme 7 čakrových center domova
  • denní úkoly formou krátkých videí a textů, 
  • SOS pomoc – 7 klíčů harmonie ve formátu PDF

Program je více o AHA momentech než o náročné práci. Je o vědomé práci s prostorem. Je hravý. Je velmi praktický a jednoduše proveditelný. Zabere vám pár minut denně a zlepšení pocítíte hned.

Pro koho program není určen? 

Pro ty, kteří necítí potřebu domova. 

Pro ty, kteří si nechtějí vytvářet vědomý životní prostor. 

Pro ty, kteří netvoří vědomě své prostředí, nechávají to na ostatních.

Pro ty, kteří nepotřebují ladit a tančit životem vědomě a s lehkostí.

BONUS

7x Theta meditací od Míly Miškaříkové k jednotlivým čakrám domova, které jsou speciálně vytvořeny pro tento program.

Míla Miškaříková je průvodkyně hladinou theta a vedenými meditacemi. Miluje práci s vnitřním světem, který k ní promlouvá od malička. Její Theta meditace dokáží nastavovat, ukotvovat a aktivovat témata spojená s jednotlivými čakrami.  

Olga Bušková

Inspirátorka, mentorka a lektorka Feng Shui s dlouholetou praxí. Učí nejen ženy vidět prostor jinou optikou a zamilovat se do svého domova. Ukazuje, že na domov je dobré se dívat jako na živou bytost a správným nastavením prostoru je možné zvýšit kvalitu života až o 33 %.