5 nápadů, jak si doma zabydlet jaro

I když zima nechce stále odejít a opětovně na nás sype vločky, tak posílám inspiraci, jak si doma zabydlet jaro a nechat svůj interiér vykvést.

  1. Zachumlejte se do květin

Představte si rozkvetlou luční louku, a jak v ní usínáte. Zkuste si ten příjemný pocit nasimulovat alespoň voňavým povlečením s motivem drobného lučního kvítí.

  1. Nechte rozkvést polštáře

Obývacímu pokoji sluší váza voňavých květin, ale co kdyby rozkvetla vaše sedačka? Nechte na své decentní pohovce rozkvést pár polštářů s pastelovými zářivými vzory.  Uvidíte, jak váš obývací pokoj se celý rozzáří.

  1. Aranžujte jinak

Zkuste pro změnu naaranžovat řezané květiny jinak. Místo abyste vložili stonky kytice dolů do vázy, tak je tam položte celé. Nejlépe se k tomu hodí kulaté vázy, po jejichž vnitřním okraji můžete květiny opatrně zatočit i se stonky. Perfektně budou vypadat zejména tulipány, které mají pružné stonky. Na vyplnění vázy vám postačí několik kusů a dojem bude překrásný.

  1. Upleťte zelený věneček na dveře

Vchodovým dveřím sluší úsměv v podobě jarního věnce. Zkuste ho letos sami uplést a probudit tak vstup do jarní nálady.

  1. Zaměřte pozornost na parapet

Místnost vypadá útulnější, když je zabydlený parapet květinami nebo sezonními dekoracemi.  Můžete kreativně pracovat s různými vázičkami, květináči, svíčkami či jarními dekoracemi.

Ať vám domov kvete a hezky vonní

Olga

Napsáno pro Jóga Dnes

Pojďte se podívat na váš domov v on-line programu Zářivý domov , kde se zaměříme na propojení vás a vašeho prostoru. Jste ochotni dát 185 Kč za jeden den kurzu, abyste byli v harmonii a propojení se svým domovem?