ZABYDLENÉ ROZHOVORY aneb NÁVRAT DOMŮ

To mě zajímá

Zvu Tě na ZABYDLENÉ ROZHOVORY s úspěšnými ženami s tématem NÁVRAT DOMŮ. Budeme si povídat, jak najít rovnováhu mezi prací, rodinou, vztahy a svým vlastním já.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
ŽENY, S KTERÝMI SI BUDU POVÍDAT
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌺PONDĚLÍ🌺
ŠÁRKA ROOYA JIŘÍČNÁ
TÉMA: SLADĚNÍ TŘÍ GENERACÍ

Šárka je inspirátorka, lektorka a mentorka podnikatelek. Její doménou jsou rukodělné obory. Je 18 let na volné noze, celou svou kariéru se pohybuje v různých obchodních oborech a třetí rok se intenzivně věnuje podpoře nejen rukodělných podnikatelek.

🌺ÚTERÝ🌺
EVA OBSTOVÁ
TÉMA: JAK ROZPROUDIT RODINNÉ KOMUNIKAČNÍ FLOW

Eva je koučka pro mámy a lektorka komunikace. Podporuje ženy, aby byly viděny a slyšeny všude tam, kde si to přejí. Je přesvědčena o tom, že cesta vede skrze uvědomění si toho, co vlastně chci a potřebuji, přes otevřenou komunikaci a odvahu svá přání sdílet a realizovat.

🌺STŘEDA🌺
PETRA VYSTAVĚLOVÁ
TÉMA: VŠECHNO, CO POTŘEBUJEŠ PRO ŽIVOT A PRÁCI UŽ MÁŠ V SOBĚ

Petra je terapeutka, mentorka, učitelka jógy a meditace. Prostřednictvím terapie relaxací, dýchání, vizualizací a meditací vede muže i ženy ke zdroji, do Ticha, Míru a Přítomnosti.
.
🌺 ČTVRTEK 🌺
TÁŇA BRODSKÁ
TÉMA: JAK SE SAMA SOBĚ NEZTRATIT

Táňa je vyučená dojička krav se 3 vysokými školami. Pracuje jako terapeut neurofeedbacku, terapeut pro pečující rodiny v programu homesharing a má vlastní konzultační praxi. Dělá supervize pro sociální pracovníky a školení pro pedagogy. Zaměřuje se na ženy. Je spoluautorkou knihy Ztracenné.

🌺 PÁTEK 🌺
ZUZANA MIŠKUFOVÁ
TÉMA: JAK SAMA SOBĚ VONĚT

Zuzana je žena narozená v beranu, má dva teenegery, je manželkou slovenského muže, milovnice knih a příběhu. Momentálně je ponořena v aromaterapii.

Těšit se můžeš na ZAJÍMAVÉ TIPY A RADY pro tvůj život plný energie

S láskou
Olga


.

Kdo vás provede?

Jmenuji se Olga Bušková, průvodkyně Feng Shui a terapeutka. 15 let harmonizuji prostory a pomáhám ženám napojit se na svůj vnitřní domov.

Věřím, že úprava prostoru ovlivňuje kvalitu života o 33%. Život je příliš krátký na špatný domov. Žij ve svém těle plném energie.

Autorka  Domov jako talíř, Diář plný radosti a Diář plný času.