Dovedete podpořit lásku prostorem? 5 tipů od Olgy

Pokud prožíváte důvěrný vztah plný lásky, jste intenzivně propojeni. Vaše energie se mísí. Čím více času spolu trávíte, tím víc se vaše neviditelné světy prolínají. Pokud se však vaše energie nemísí dostatečně, možná zjistíte, že mezi sebou nemáte skutečné spojení, a když nastanou těžké časy, nebude pouto tak silné, aby vás udrželo pohromadě.

  1. Mějte vystavenou fotografii, na které se usmíváte

Vystavte si fotografii, na níž jste šťastní a usmíváte se. Mějte ji na očích a vždy, když půjdete kolem, se na ni také usmějte.

  1. Zachumlejte se do oblečení svého partnera

Když si obléknete partnerovo tričko, přijmete do svého energetického pole jeho energii. Uklidní vás to v době, kdy nemůžete být spolu. Také to může urychlit proces seznamování a pomůže vám to cítit větší intimitu. Věděli jste, že v dávných dobách si lidé brávali od druhého kadeř vlasů?

  1. Kartáčky na zuby a boty dejte k sobě

Uložte své a partnerovy boty do jednoho botníku. Postavte do jednoho kalíšku své zubní kartáčky. Skladujte oblečení ve společné skříni. Vaše energie obsažené v těchto předmětech se propojí a budou spolu tančit. Posílíte tak pocit, že patříte k sobě a sdílíte své životy.

  1. Tulte se k sobě

Přitulte se k sobě, když večer odpočíváte. Usnadní vám to rozměrnější pohovka nebo velké polštáře na zemi. Vaše energie se tak propojují, zatímco si společně čtete nebo se díváte na televizi, i když zrovna nechcete povídat.

  1. Ochutnávejte společně

Jíst a pít stejné věci pomáhá přijímat stejnou energii a je jednodušší dosáhnout souladu.

Ať vám vztah chutná a vonní!

Olga

Článek vyšel v JÓGADNES květen/červen 2021

Pojďte se podívat na váš domov v on-line programu Zářivý domov , kde se zaměříme na propojení vás a vašeho prostoru. Jste ochotni dát 185 Kč za jeden den kurzu, abyste byli v harmonii a propojení se svým domovem?